O nas

Działając ponad 10 lat na polskim rynku pod marką V Financial Conferences tworzymy "szyte na miarę" otwarte i zamknięte szkolenia biznesowe dla WIELKIEGO świata finansów, a także szkolenia miękkie doskonalące kompetencje interpersonalne w zakresie:

Sprzedaż
Marketing
Kompetencje menedżerskie
Akademia Menedżera
vf_211718878_ds

Nasze szkolenia prowadzą wybitni eksperci, przedstawiciele administracji rządowej, zaprzyjaźnione kancelarie prawne i firmy doradcze, specjaliści czołowych instytucji - praktycy z ogromnym bagażem doświadczeń, psychologowie i trenerzy interpersonalni.

Przez ostatnie 10 lat naszej działalności przeszkoliliśmy ponad:

Przedstawicieli Instytucji Finansowych
Przedstawicieli Administracji Publicznej

Kilkuset Pracowników pozostałych sektorów: Energetyki, Farmacji, Spółki Publiczne, etc.

Przez ostatnie 10 lat naszej działalności przeszkoliliśmy ponad:

Przedstawicieli Instytucji Finansowych

Przedstawicieli Administracji Publicznej

Kilkaset Pracowników pozostałych sektorów: Energetyki, Farmacji, Spółki Publiczne, etc.

Naszą misją jest rozwój pracowników oraz podnoszenie ich kwalifikacji zawodowych

Dokładnie wiemy, czego oczekuje rynek i jakie potrzeby mają pracodawcy w obecnie zmieniającym się środowisku regulacyjnym.

Jesteśmy na bieżąco z polskim ustawodawstwem, w związku z czym w idealnym momencie wychodzimy do Państwa z propozycjami szkoleń, które mamy nadzieję pomagają Państwu przejść przez gąszcz regulacji, zmian i problemów.

Ciągła gonitwa za dostosowaniem się do obecnych przepisów sprawia, że w ciągu ostatnich lat mogliśmy zrealizować dla Państwa ponad 1 000 spotkań biznesowych opiewających w gorące dyskusje i wymianę doświadczeń!

Stawiamy przede wszystkim na jakość organizowanych wydarzeń a potwierdzeniem tego jest otrzymany Znak Jakości TGLS!

tgls
vf_231746202_ds

SZKOLENIA MIĘKKIE

Zmieniający się biznes zmusza pracodawców do inwestowania w rozwój swoich pracowników, w związku z tym dajemy Ci do dyspozycji:

 

  • Unikalne szkolenia, dzięki którym skorzystasz z konkretnej i sprawdzonej współczesnej wiedzy psychologicznej
  • Szkolenia, które pozwolą Ci na lepszą organizację pracy własnej i zespołu, zwiększą automotywację i kontrolę emocjonalną
  • Szkolenia, które pozwolą Ci szybko reagować w sytuacjach konfliktowych i nauczą negocjować jak prawdziwy wilk z WALL STREET!